Eredményeink

Következzenek azok a tanulóink akik valamilyen versenyen eredményesen képviselték iskolánkat, akikre büszkék vagyunk!

Tanulmányi versenyek

Hevesy György Kémia verseny

2. hely: Márton Éva (8.D oszt.)
Felkészítő: Nyéki Istvánné

Bólyai Természettudományos Dél-Budapesti területi csapatverseny

1.hely: 7.D csapata: Bécs Krisztián, Kormos Csanád, Martin Bence, Korponai Zsombor
bolyai_csapat

3. hely: 8. d csapata: Szűcs Rudolf, Márton Éva, Rátky Éva, Lőrincz István

Felkészítő: Nyéki Istvánné és Kenyeresné Walter Edit

Kerületi német versmondó verseny

1. hely: Pál Csaba (6.A oszt.), 2. hely: Tamon Martin (6.A oszt.)
Mindketten bekerültek a fővárosi fordulóba!
A fővárosi verseny eredményei: Pál Csaba 3. hely, Tamon Martin 5. hely.
Felkészítő: Horváth Györgyné

Kerületi történelem csapatverseny az 1956-os forradalomról

1.hely: Márton Éva (8.D) Lőrincz István (8.D) Kovács Richárd (8.A)
Felkészítő: Szőllősiné Nagy Judit

Kaán Károly Természetismeret-környezetismeret verseny (kerületi)

Kerületi 1.hely az 5. évfolyamon: Hargitai Gergő (5.C)
Kerületi 1.hely a 6. évfolyamon: Pál Attila (6.B)
Kerületi 2.hely az 5. évfolyamon: Pauer Szabolcs (5.C)

Kaán Károly Természetismeret-környezetismeret verseny (Budapesti)

3.hely az 5. évfolyamon: Hargitai Gergő (5.C) és továbbjutott az országos versenyre!
Felkészítő: Kórodi Edit

Benchmark angol nyelvi csapatverseny csepeli elődöntőjén

1.helyezést ért el a 7.C csapata: Fejér Fruzsina, Bánhegyi Levente, Totev Roland
Felkészítő: Pintérné Bíró Ildikó

4.helyezést ért el a 6.C csapata: Elbekkal Amr Zaid, Gyuris Levente, Kárpáti Ferenc
Felkészítő: Tomborné Pál Szilvia

Országos angol tanulmányi verseny

budapesti fordulójába jutott : Farouq Samir (8.C)
Felkészítő: Pintérné Bíró Ildikó

MOZAIK 5 fordulós országos internetes történelem-verseny verseny

Döntőbe jutott a 8. évfolyamból: Czinszki Réka (8.C) Harmath Alexandra (8.C) Kern Adrienn (8.C) Lőrincz István (8.D) Vitányi Marcell (8.C)
Döntőbe jutottak a 7. évfolyamból: Bánhegyi Levente (7.C) Cserháti Dorina (7.C) Szabó Dániel (7.C)
Döntőbe jutottak az 5. évfolyamból: Pap Csaba (5.C) Sipos Norbert (5.C) Wallandt Gergely (5.C)
Felkészítő:Horváth Györgyné és Kaszás Zsuzsanna

MOZAIK 5 fordulós országos internetes német nyelvi-verseny

Döntőbe jutottak: Lux Laura (6.C) Tóth Eszter (6.C)Csermely Brúnó (8.C)
Felkészítő:Horváth Györgyné

Kerületi matematika-verseny

5.évfolyam: Papp Csaba 5. hely,Engelbrecht Gábor 9. hely
Felkészítő: Kenyeresné Walter Edit
6.évfolyam: Abdul Kader Ádel 10. hely
Felkészítő: Lulich Lászlóné
8.évfolyam: Csermely Brúnó 8.hely
Felkészítő: Horváth Katalin

Kerületi informatika-verseny

Grafika: Nagy Csenge Kata 3. hely, Korponai Zolta Buda 5. hely
Felkészítő: Orbán Réka
Prezentáció: Martin Bence 4. hely
Felkészítő: Kenyeresné Walter Edit
Cserháti Dorina 6. hely
Felkészítő:Orbán Réka
Szövegszerkesztés: Csermely Brúnó 4.hely
Felkészítő: Horváth Katalin
Tóth Dániel 5.hely
Felkészítő:Orbán Réka
Táblázatkezelés: Safranek Karina 3. hely
Felkészítő: Orbán Réka

Bólyai Természettudományos Országos csapatverseny

12.hely: 7.D csapata: Bécs Krisztián, Kormos Csanád, Martin Bence, Korponai Zsombor
Sport

Kerületi Birkózó Diákolimpia (Szabadfogás)

I.-II.Korcsoport:
Ancsa Tamás (2.A oszt.) 42 kg. III.helyezés
Hattlinger Tamás (2.A oszt.) 32 kg. II.helyezés
Botos Zsolt (2.A oszt.) 50 kg. I.helyezés,kerületi bajnok!
Palkovics Zétény (3.C oszt.) +50 kg. I.helyezés,kerületi bajnok! III.Korcsoport:
Pauer Szabolcs (5.C oszt.) 35 kg. I.helyezés,kerületi bajnok!
Holló Máté (5.B oszt.) 35 kg. III.helyezés

Érd kupa - Lakatos Gábor nemzetközi emlékverseny

Gyermek korosztály (szabadfogás):
Tóth Ramóna (1.A oszt.) 23 kg. III.helyezés
Ancsa Tamás (2.A oszt.) 42 kg. II.helyezés
Botos Zsolt (2.A oszt.) +42 kg. V.helyezés
Bilász Tibor (1.D oszt.) 26 kg. V.helyezés
Diák II. korosztály (kötöttfogás):
Palkovics Zétény (3.C oszt.) +50 kg. I.helyezés
Pauer Szabolcs (5.C oszt.) 32 kg. I.helyezés

Kerületi szertorna diákolimpia

Csapat 2.hely: Fejér Fruzsina, Wittmann Larina, Gerstenmajer Melissa, Szabó Virág, Andrássy Bernadett, Tóth Eszter
Egyéni 1. hely: Fejér Fruzsina (7.C oszt.),
Egyéni 2. hely: Wittmann Larina (7.C oszt.),
Felkészítő: Mann Gábor
Művészeti versenyek

Kerületi Népdalverseny

Énekegyüttes kategóriában EZÜST helyezést ért el:
Nagy Amanda,Tóth Eszter,Schultz Veronika (6.C oszt.) Forgács Tamara (6.A oszt.) Badics Evelin(6.B oszt.) Forgács Ramóna,Tóth Szabina,Ruzics Cintia (5.C oszt.)
Kisegyüttes kategóriában BRONZ helyezést ért el:
Danó Klaudia,Turucz Alexandra (7.D oszt.)
Felkészítő: Orbán Enikő

Halloween moziplakát-pályázat

3.hely: Surman Klaudia és Kardos Lili (7.B)

Kerületi Rajzverseny

1.hely: Buzsik Bence (8.D)
Különdíj
:Tóth Eszter (6.C)

Fővárosi Komplex Rajzverseny

Döntőbe jutott: Buzsik Bence (8.D) Koncsánszki Márk (5.A) Tóth Eszter (6.C) Szabó Gergő (6.C) Farkas Renáta (8.D)

Művészeti Szemle-képzőművészet kategória

Arany oklevél: Koncsánszki Márk (5.A)
Ezüst oklevél: Fátyol Szilvia(8.B)
Bronz oklevél: Buzsik Bence (8.D)
Felkészítő: Balázs Krisztina